Dušan Souček

Obsah článku

Recenze e-shopu ProgresGuru

Obsah článku

E-shop ProgresGuru.cz využijete, pokud se chcete začít zabývat seberozvojem.

Nemáte čas číst si knihu, ale rádi byste si poslechli audioknihu třeba na cestách?

Nebo máte prostě jen audioknihy raději? 

Chcete něco zajímavého poslouchat i při práci a rozvíjet se?

Chcete obchod, kde si jednoduše objednáte levné audioknihy?

Zajímají vás jen knihy o podnikání, marketingu, byznyse a seberozvoji?

Ideální je pro vás internetový obchod ProgresGuru 🛒, který se zaměřuje především na naučné knihy o podnikání, marketingu a celkově seberozvoji. Ve své nabídce má téměř 200 audioknih, ze kterých si určitě vyberete. Dokonce i odpočinkové, abyste mohli ještě lépe relaxovat po náročném dni. 

Obsah recenze ProgresGuru

Recenze e-shopu ProgresGuru
V čem vám pomůže?
Nabídka audioknih
Proces objednávky
Ceny audioknih
Co nám vyhovuje?
Co by se dalo zlepšit
Plusy a minusy
FAQ

ProgresGuru recenze

Recenze e-shopu ProgresGuru

Už samotný název napovídá, že tento e-shop nebude obyčejný. Je výjimečný totiž svým obsahem. Poměrně odvážně se zaměřuje pouze zhruba na 3 témata, navíc ještě k tomu pouze na audioknihy. Své audioknihy 🎧, které na e-shopu najdete, dělí v podstatě na rozvojové, byznysové a odpočinkové. Na první pohled se to nemusí zdát jako velká nabídka, ale najdete tady téměř 200 audioknih, včetně úplných novinek. ✅ A samozřejmě nesmí chybět ani bestsellery. ⭐

⚠️ Internetových obchod s audioknihami ProgresGuru.cz bohužel nemá na Heurece zapnuté ověřování zákazníky. Navíc poslední recenze e-shopu ProgresGuru.cz byla v době tohoto článku 4 roky stará. A proto jsme se rozhodli udělat vlastní recenzi ProgresGuru – objektivně a férově. 🤝

ProgresGuru: v čem vám pomůže?

Tento obchod s audioknihami vám pomůže nastartovat seberozvoj. Chtěli byste v poslední době něco změnit, stát se lepšími? 🚀 Zvýšit svou produktivitu? 🔥 Problém je, že často nemusíte vědět jak na to. Pomoct vám mohou právě audioknihy a e-shop ProgresGuru.cz Stejně tak je e-shop dobrý pro ty, kteří chtějí rozjet nebo zlepšit své podnikání. Můžete tady z audioknih načerpat hromadu zkušeností, rad a tipů přímo z praxe.

👉 Jako člen e-shopu ProgresGuru získáte spoustu výhod. Knihy o podnikání a seberozvoji se vyplatí nakupovat právě tady.  

Velkou výhodou ProgresGuru je, že si vydává také vlastní knihy. Je tak nejen e-shopem, ale i vydavatelstvím audioknih. To znamená především poměrně rychlý příliv novinek. 

ProgresGuru audiokniha

Nabídka ProgresGuru e-shopu s audioknihami

Jak jsme už na začátku uvedli, e-shop je zaměřen pouze na 3 témata. Tím hlavním je rozvoj. Právě v této oblasti je na ProgresGuru.cz největší obsah knih. Hned potom následuje podnikání a byznys, a nakonec odpočinkové knihy. 📚 Přestože by se mohlo zdát, že nabídka není příliš velká, opak je pravdou. Určitě si svou audioknihu vyberete. 

️ TIP: Přečtěte si také náš článek na téma nejlepší audioknihy o podnikání. Dozvíte se, jaké opravdu stojí za přečtení. 

Najdete tady například bestsellery poslední doby, jako třeba Navždy plynule od Gabriela Wynera. Stejně tak Přednášejte jako na TEDu od Chrisse Andersona – tvůrce a kurátora TED konferencí. Nebo Myšlení rychlé a pomalé od uznávaného vědce a profesora Daniela Kahnemana. Běžte se na e-shop podívat a vyberte si svou audioknihu za dobré ceny. 

Jak snadné je si na ProgresGuru objednat audioknihu?

Protože úskalím každého e-shopu je především proces objednávky, rozhodli jsme se na něj zaměřit také v naší ProgresGuru recenzi. Jak snadné je objednat si audioknihu? Nebudeme vás napínat, není to vůbec složité a nákup provedete během 2 minut. Zřejmě jedinou větší nevýhodou je spíš přehlednost úvodní stránky e-shopu. 

Pokud na e-shop přijdete, vyskočí na vás několik knih, které jsou doporučeny a přímo od vydavatelství ProgresGuru. Pokud se prokliknete tlačítkem „Další audioknihy“, čekali byste možná nějaké řazení, kategorie – ovšem zobrazí se vám jen stránka plná knížek, které prohlížíte pomocí skrolování. Kdežto tento samotný přehled kategorií (jak ho známe z běžných e-shopů) je umístěn úplně v horší části webu, pod tlačítkem „Audioknihy“, kde je ovšem prakticky neviditelné. 👻

Ceny audioknih na ProgresGuru

Rozhodujícím faktorem naší recenze jsou samozřejmě také ceny. Jak si vede e-shop s audioknihami ProgresGuru v porovnání s dalšími e-shopy? Jednoznačně na výbornou. ✅ Audioknihy stojí srovnatelně stejně, jako jinde. Dokonce i stejně jako u velkých hráčů na trhu, jako je třeba Alza. Avšak pozor, některé knihy jsou dokonce i levnější. Především ty, které si vydavatelství ProgresGuru vydalo samo. 

Podívejme se třeba na oblíbenou knihu Zbraně vlivu. Zatímco běžně se na internetu prodává za 399 Kčnejlevněji ji seženete na ProgresGuru, a to za cenu 379 Kč. 🔝 Právě takových menších rozdílů je víc. Pokud nakoupíte větší množství audioknih, můžete výrazně ušetřit. 💰

👉 TIP: Zaregistrujte se na ProgresGuru.cz a nakupujte audioknihy výhodněji. Navíc za registraci dostanete dárek zdarma.

Co nám vyhovuje? 👍

Přestože by se mohlo zdát, že omezená nabídka témat na ProgresGuru, není to tak. Naopak to, že se e-shop zaměřuje jen na užší výběr knih, u kterých se snaží udržet kvalitu, bereme jako velké plus. ✅ Každý, koho zajímá právě tento typ audioknih tak nemusí složitě hledat na jiných e-shopech. Na ProgresGuru to má vše pohromadě. Usnadňuje to rozhodovánízkrátka přijdete, vyberete si a nakoupíte – často levněji než jinde. 

ProgresGuru detail audioknihy

Dalším plusem je, že na každém detailu knihy máte několik možností, co udělat. Rozhodně si nemusíte knihu hned kupovat. Ještě, než si ji koupíte, můžete si poslechnout ukázku v délce 1:50 minuty. 🗣️ Poslechnete si, jak je kniha namluvená. Můžete si ji také knihu vyzkoušet, pokud jste registrovaní zákazníci. A další neméně skvělou volbou je „Darovat“. 🎁 Pokud se rozhodnete někoho obdarovat audioknihou jako dárkem. 

Samozřejmě máte možnost si audioknihu i normálně koupit. Nicméně funkce jako „Vyzkoušet“ nebo „Darovat“ se nám opravdu líbí. Navíc, každá kniha je na svém detailu velmi pečlivě a přehledně popsána, a to včetně seznamu kapitol nebo úryvků.

Co by se naopak dalo zlepšit? 👎

Hlavní nedostatek e-shopu ProgresGuru jsme už popsali. Bezesporu by bylo dobré zlepšit právě orientaci zákazníka na úvodní stránce obchodu. 😠 Rozvržení hlavní stránky nám nepřijde příliš vhodné. To nejdůležitější, tedy přehledná nabídka audioknih je schováno pod málo viditelným tlačítkem. Přitom se do nabídky můžete dostat i jinak, ale do nepřehledného výpisu všech knih – a to je ještě více matoucí. Rozhodně tedy doporučujeme zaměřit se na úvodní stránku a udělat pro zákazníka přívětivější nabídku audioknih. 👍

ProgresGuru nabídka knih

Plusy a minusy

+ velká nabídka dobrých audioknih
+ poměrně rychle se objevují novinky
+ vlastní nakladatelství ProgresGuru
+ možnost si audioknihu poslechnout a vyzkoušet před koupí
+ umožňuje vám audioknihu darovat
+ pěkný a přehledný popis knihy včetně úryvků
+ často nižší ceny než u konkurence

– složitá orientace na úvodní stránce.

Nejčastější otázky ohledně ProgresGuru

1. Jak mohu audioknihy poslouchat?

Jednoduše, jakmile si audioknihu koupíte, uloží se vám do vaší virtuální knihovny. Poté si jednoduše vyberete a budete audioknihy poslouchat například na počítači, ale také ve vašem telefonu. Můžete si k tomu stáhnout aplikaci od ProgresGuru na poslouchání jejich audioknih. 

2. Jsou audioknihy lepší než klasické tištěné knihy?

Věčná otázka. Klasické knihy mají své zastánce, ale stejně jak audioknihy. Výhody audioknih jsou jasné – nemusíte se s nimi tahat, nezabírají místo, můžete jich mít u sebe desítky a můžete je poslouchat třeba při cestě do práce, při vaření, uklízení… prakticky kdykoli budete chtít. Na druhou stranu nevidíte mnohdy skvělé ilustrace a opadá ten pocit z krásné fyzické knihy. 

3. Mohu na ProgresGuru koupit i klasické knihy nebo e-knihy?

Bohužel ne, e-shop ProgresGuru nabízí opravdu jen audioknihy. Nemůžete tady koupit ani kombinaci audioknihy a třeba e-knihy a podobně. Zřejmě to tak zůstane i do budoucna.

4. Mohu použít dárkové poukazy a slevové kupóny?

Ano, pokud máte dárkový poukaz, vložíte ho v košíku do příslušeného pole a on zlevní objednávku. Díky dárkovému poukazu můžete rozdávat radost. Stejně tak ale můžete dostat dárkový poukaz přímo od ProgresGuru, třeba za registraci. 

5. Co získám jako registrovaný zákazník?

Získáte seznam svých audioknih, něco jako virtuální poličku nebo knihovnu, kde si můžete audioknihy vybírat. Stejně tak ihned po registraci získáte knihu Stop prokrastinaci jako dárek. Dostanete i pravidelné novinky a myšlenky do e-mailu. Hlavně budete dostávat odměny za nákup a ve výsledku nakoupíte levněji než jako anonymní uživatel. 

ProgresGuru recenze
ProgresGuru uvodni

Mám rád e-shop ProgresGuru a jeho nabídku audioknížek. Nakupuju u nich pravidelně a audioknížky z jejich nabídky doporučuju každému zaneprázdněnému podnikateli, nebo každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj.

Product In-Stock: InStock

Hodnocení redakce:
5
Michal Černý

Michal Černý

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *