Dušan Souček

Obsah článku

Září 2020 – report

Obsah článku

Vypadalo to na nejhorší měsíc roku!

Nakonec to byl 5. nejhorší měsíc v roce.

Měřenou tržbou ve všech projektech.

Ale jinak to docela šlo.

Z podnikání

Těšil jsem se na září víc než na dovolenou. Opravdu. Po volnějších měsících jsem už potřeboval do toho pořádně kopnout. Zavřít se doma nebo do kanceláře. Nasadit sluchátka a valit. 😉

Marketing Affiliate Výzvy předěláváme na evergreenový mód. V září jsme pustili první verze funnelu ven. Zatím jsou výsledky takové, řekněme, neuspokojivé.

Začal jsem u AffilBestu posílat pravidelně každý týden tipy na propagaci. Na akce u affiliate programů. Chci tuhle pravidelnou komunikaci držet do konce roku. Hlavně to ale musím udržet jednoduchý, abych to zvládl.

Spustil jsem a zase zavřel první pokusy o affil v USA. Byl to pokus a zkušenost a velká inspirace. A určitě se k tomu někdy v blízké budoucnosti vrátím.

Začal jsem už opravdu reálně dělat na knížce o affilu. Zatím mám změť poznámek a návrhů. Budu to postupně pilovat do přesné osnovy.

Na mém blogu pokračujeme v tvorbě recenzí na nejrůznější aplikace na online podnikání a marketing. Začíná se nám to pěkně plnit.

online aplikace recenze

Dlouhodobá rekonstrukce webu

Celkově můj web prochází dlouhodobou rekonstrukcí. Mám celkem jasno, kde co chci mít a jak k tomu dojdu, ale detailní plán neexistuje.

Dělám jednotlivé kroky. Jedním z nich je i úprava starších článků a SEO optimalizace. Začal jsem s tím někdy v létě a tohle jsou první výsledky.

navstevnost vyhledavace zari rijen 2020

S předěláváním designu a obsahu jde ruku v ruce i obnova prodeje vlastních produktů. Tohle jsem několik let opomíjel. Už dříve padlo rozhodnutí, že obnovím některé své produkty a vytvořím nové.

První kousek je Případová studie z nuly na 1.071.799 Kč. Připravil jsem si pro to i novou členskou sekci. Je to čistší a přehlednější. 😉

[content id=5706][/content]

Hodně se teď věnuji našim squeeze a prodejním stránkám. Ladíme texty, vizuály, ale i jejich precizní optimalizaci pro mobily.

💡TIP: Taky jsem objevil > (opens in a new tab)“ rel=“noreferrer noopener“ class=“rank-math-link“>skvělou aplikaci na tvorbu 3D mockupů >>

U levných produktů (cca do 1.000 Kč) máme stále víc a víc objednávek právě z mobilního zařízení. Už dávno neplatí, že lidi na mobilu nekupují.

Jeden z nejlepších návodů na napsání prodejní stránky jsem našel v knížce DotCom Secrets od Russella Bransona.

➡️ A tak jsem hned napsal kompletní recenzi této knížky. Najdete tam i moje poznámky.

DotCom Secrets Russell Brunson

E-mailové automaty

Součástí dlouhodobé rekonstrukce je i vytvoření nových automatických komunikací. V této fázi je to hlavně o napsání nových e-mailů.

Takže píšu. Píšu! A píšu… vynalezl jsem si způsob, jak dokážu vytvořit poměrně kvalitní e-maily rychle a efektivně. Klidně 5–6 denně. 😉

Miluju a nenávidím facebook reklamy. Zprovoznil jsem několik záložních reklamních účtů. Pro jistotu, protože FB nám neustále něco zamítá a blokuje.

A také se znova učím spouštět reklamy na FB. Je to sranda. Před pár lety jsem platil za jednoho z top odborníků, teď jakoby začínám znova.

Angličtina 🇬🇧🇺🇸

Můj affiliate projekt My English Hack jsem dotáhl z 80 % do konce. Tedy spíš do fáze, kde to teď chci mít. A na čem budeme dál stavět.

A teď mám jasný plán do konce roku. Je to laboratoř, kde si zkouším různé věci na affil. Teď bude asi trošku odpočívat.

Na vlastní studium ANJ jsem se vys*al. Ale trošku plánovaně, jsem si prostě v září chtěl dát pauzu a pověnovat se pořádně byznysu.

A když už jsem u té angličtiny, tak v AffilBestu jsme spustili nový affiliate program Espresso English.

espresso english online kurz
úvodní strana online kurzu Espresso English

Musím přiznat, že kurz mě příjemně překvapil. Čekal jsem něco pro začátečníky, ale je to spíše pro pokročilejší začátečníky a je to rychlé.

Takové opravdový shot angličtiny (za pár korun) >>

Především je ale září ve znamení affiliate kampaní o online jazycích a Easy Lingo. Po 3 letech totálního nasazení, kdy jsme rozdali miliony na provizích, jsme si to letos udělali takové lážo plážo. 😉

Nikam to netlačíme a neženeme. Dáváme kampaním u partnerů volný průběh. Uvidíme, jaký výsledky to přinese.

Ty „milionové“ kampaně mě dost vyčerpávají, a tak teď dáváme větší fokus na dlouhodobější projekty a tvoříme evergreenové funnely.

Co se nepovedlo?

Nečetl jsem… a to mě se*e! Holt místo toho jsem tvořil a psal.

Taky jsem vypověděl kancelář. Změnily se u mě priority a způsob práce a teď ji prostě nepotřebuju. Takže to je vlastně jenom přirozený vývoj.

A tady nám sekce byznys pomalu končí a zábava přichází. 😉

Ale na závěr byznys úvodu bych rád ještě zmínil závěrečnou párty hned z úvodu září. 😂 U příležitosti affiliate kampaně Víta Prokůpka (psychologie vyjednávání) jsme dobře pojedli i popili s nejlepšími partnery.

vit prokupek setkani partneru 1

Co si budem povídat, žranice to byla krásná, luxusní až skoro nóbl. Prostě zku*wenej affiliate lifestyle. 🤑🥂

Z Budějc 🍺

Myšleno z Českých Budějovic. My Pražáci tomu říkáme z Budějic, ale jihočeská větev národa českého k tomu říká a praví, že správně je to z Budějc!

Do města, kde by chtěl žít každý, jsme původně zavítali jenom na víkend. Ale nějak se to zvrtlo a zůstali jsme tam celý týden. Pivo, jídlo, rekola, pivo, památky, příroda, pivo, relax, kavárny, drinky/pivo…

Součástí našeho dobrodružství v jižním království byla i návštěva nefalšované vesnické pouti.

A tady prosím velký pozor!

Vystřelil jsem své milé růži z pouti. 🌹

A koupil opravdové perníkové srdce. 💛

A pak jsme si u piva zanadávali před místní putykou na nepřesné pušky na střelnici, na politiku a jak je všechno drahý, ale tady je krásně.

pernikova srdce pout

A když už jsme u té upřímné kultůry, tak jsme na poslední chvíli ještě stihli výstavu jednoho streetartového borce z Bristolu, který pomaloval zdi po celém světě. Banksy je borec.

📸 Taky jsme se nechali vyfotit jako v první republice. Už se těším na všechny fotky. 😉

A ještě jsme navštívili pár dalších restaurací. Asi jsme tušili, co přijde v dalších měsících. 😢

Next door by Imperial, což je druhý podnik Zdeňka Pohlreicha. Konečně jsme uplatnili poukaz, který jsem dostal k Vánocům, a kvůli jarní karanténě jsme ho několikrát odložili.

A japonskou Miyabi. Když prostě nemůžeme do Japonska my, tak Japonsko musí za námi.

Tenhle report začínal… Vypadalo to na nejhorší měsíc roku!

Nakonec, teď když dopisuju tenhle článek, to nevypadá tak hrozně. ❤️

Tyhle měsíční reporty spolehlivě fungují jako dokonalá zpětná vazba.

Když máte pocit, že se vám nedaří, tak se mrkněte, jestli to je pravda.

Jestli to náhodou není jenom dočasná blbá nálada.

Ta je totiž občas úplně normální. 😉

Tak zase za měsíc.

Dušan Souček

Dušan Souček

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *