Dušan Souček

Obsah článku

Wedos recenze: jak si vede nejoblíbenější webhosting u nás?

Obsah článku

Nejlepší hosting v České republice? Naše Wedos recenze vám ukáže, jestli je to pravda. Wedos je jednou z nejznámějších internetových hostingových služeb v České republice. Vhodný je především pro menší weby nebo affilliate projekty.

Pokud budete mít štěstí, můžete využít jednu z Wedos akcí, kdy si pořídíte webhosting za zlomek běžné ceny. Čtěte dál a zjistíte, jak na to.

Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 %

Využijte slevový kód na Wedos: WN222OFYYH
(stačí zadat při objednávce)

 • Proč je Wedos natolik oblíbený, v čem je jeho náskok před konkurencí?
 • Jsou varianty webhostingu u Wedosu výhodné?
 • Jak se může Wedos ještě zlepšit?
 • Proč Wedos doporučujeme?
 • Nekompromisně: odhalíme vám přehledně plusy a minusy Wedosu.
wedos recenze

Wedos se prezentuje jako levný, ale přitom profesionální a nejprodávanější webhosting u nás. Často je cenově bezkonkurenční. Už jen proto doporučujeme si přečíst Wedos recenzi. Zjistíte, jestli bude vyhovovat i vám. Můžete tak značně ušetřit. Ceny se často liší až o 50 % oproti konkurenci.

Wedos webhosting recenze

Obsah Wedos hosting recenze

Wedos je český registrátor domén a zároveň poskytovatel webhostingových služeb. Aktuálně provozuje na 357 604 domén. Webhosting není nic jiného než pronájem prostoru a výpočetního výkonu pro vaši webovou stránku.

Dokud nebudete mít webhosting nebo vlastní server, nebudete si moct umístit stránky na internet. Součástí je také Wedos webmail, tedy poskytování e-mailové stránky běžící na protokolech POP3 a SMTP. Samozřejmostí jsou antispamové a antivirové filtry.

Varianty hostingu u Wedosu

Wedos nabízí 3 různé varianty webhostingu, které se samozřejmě vzájemně liší, a to výrazně. Liší se především svými parametry, kvalitou i cenou. Každá varianta je vhodná pro jiný typ projektu. Záleží, jaké očekáváte zatížení webové stránky. Zatímco některé projekty si vystačí s variantou NoLimit, jiné webové stránky naopak budou potřebovat náročnější NoLimit Extra.

Wedos recenze
 • Wedos webhosting NoLimit představuje nejoblíbenější variantu hostingu v České republice. Vyjde vás na pouhých 39 Kč měsíčně a poskytuje relativně vysoký výkon a stabilitu. Zároveň za nízkou cenu získáte nepřetržitou podporu 24 hodin denně.
 • Wedos webhosting NoLimit Extra je zaměřen především pro náročné uživatele a aplikace. Nabízí mnohem vyšší výkon, větší prostor pro databáze, e-maily a další prémiové parametry. Tento lepší webhosting stojí měsíčně 121 Kč. Oproti levnější variantě nabízí například navíc denní zálohování, obnovu ze zálohy a další menší výhody. Navíc v případě výpadku dostanete jako kompenzaci měsíc webhostingu zdarma.
 • Webhosting Managed Server je třetí a zároveň specifickou službou. Především je určen pro správu oddělených webhostingů, které spravujete pod Wedosem. Sami přidělujete jednotlivým projektům výkon serveru a další parametry. Můžete u nich provádět individuální nastavení a optimalizovat tak výkon podle situace. Nicméně pro správu budete potřebovat pokročilejší znalosti. Webhosting Managed Server vás běžně vyjde na 641 Kč měsíčně.

Mám rád jednoduchost a rychlost. Právě proto většinu svých webů mám hostovaných u wedosu. Kdykoli, když se rozhodnu pro nový web, tak ho během pár hodin můžu mít zrealizovaný.

Pořídit hosting, koupit doménu, nainstalovat wordpress a frčet je u Wedosu opravdu jednoduché a zvládne to každý (i já) 😉

Jednoduchost, rychlost a dostupnost jsou hlavní důvody proč Wedos vyžívám a doporučuju už téměř 10 let.

Dušan Souček

wedos recenze

Dárky a slevové akce se nám líbí

Říkáte si, v čem je Wedos jiný? Tato Wedos recenze představuje webhosting po všech stránkách, zaujala nás především možnost dárků, kterou Wedos nabízí. Faktem je, že právě na takovou nabídku mnoho uživatelů slyší.

Představte si, že dostanete k hostingu například doménu zdarma na 1 rok, nebo rovnou na 2 roky a energy drinky. Teď pozor, nemusí to být představa, ale skutečnost. Myslíme, že v tomto je Wedos skvělý a vychází vstříc zákazníkům. Dává najevo, že si nás váží.

Při registraci si jednoduše vyberete jeden z nabízených dárků, není v tom žádný háček. Vybírat můžete z několika lákavých variant.

 • doména na 1 rok zdarma
 • karton Wedos energy drinků
 • dámské tričko Wedos Punk
 • pánské tričko Wedos
 • 2 roky webhostingu zadarmo, pokud přecházíte od konkurence
 • zálohovací prostor 5 GB v cloudu
Wedos dárky zdarma

Nejvíce oceňujeme na Wedosu jejich přístup. Je super, že nabízí opravdu dostupný webhosting, na který je zároveň spoleh. Prakticky za 33 Kč měsíčně můžete bez problému provozovat svůj web úplně bez omezení. Výhodou jsou i další Wedos akce, kdy získáte hosting za zlomek původní ceny. Wedos je zkrátka hravý a jde zákazníkům vstříc. Proto je nám opravdu sympatický.

Kde je ještě prostor pro zlepšení?

Podívejme se proto na to, co by podle nás měl Wedos zlepšit – a pokud to udělá, možná pak bude skutečně dokonalý.

 • Orientace na webu Wedosu není snadná. Na náš vkus je až příliš nepřehledný a špatně rozvržený. Pokud nehledáte konkrétní informaci, dozvíte se informace snadno. Na druhou stranu, jestliže hledáte jednu konkrétní informaci, jste často ztraceni a nevíte, kde hledat.
 • Menu stránky je plné spíše odborné terminologie, ale Wedos by měl myslet také na běžné uživatele. Právě ti ve velké míře hledají levnější hosting. Zdá se, že obsahově na ně Wedos necílí.
 • Občasné výpadky a nedostupnost jsou pro Wedos problém, jak ukazují recenze mnoha uživatelů. Wedos je sice levný, ovšem ne vždy maximálně spolehlivý.
Wedos recenze nepřehledné menu

Doporučujeme Wedos hosting?

Wedos určitě vyzkoušejte. Jestli právě hledáte webhosting, je Wedos tou správnou volbou. Pokud přejdete od konkurence, tak ho dostanete zdarma na 2 roky – to vám značně ušetří rozpočet. Určitě za zkoušku nic nedáte.

Wedos není nadarmo nejoblíbenější webhosting v České republice. Přesvědčte se o tom, proč je tolik vyhledávaný. Budete příjemně překvapeni, možná až nadšeni. Při variantě NoLimit vás vychází na zhruba 1,3 Kč denně – to je méně než dnes stojí rohlík.

Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 %

Využijte slevový kód na Wedos: WN222OFYYH
(stačí zadat při objednávce)

Wedos recenze nekompromisně: plusy a minusy

+ tři různé varianty, ze kterých si můžete vybrat hosting
+ neomezený multihosting
+ dobré zabezpečení
+ zákaznická podpora 24/7
+ výborná cena a ještě lepší výkon
+ časté slevové akce
+ dárky pro uživatele a jiná zvýhodnění
+ jednoduše nainstalujete WordPress a další CMS řešení
+ doména .CZ při objednávce hostingu zdarma

– podpora není tak spolehlivá, jak vypadá, a jak se prezentuje
– zabezpečení HTTPS s vlastním certifikátem je zpoplatněno
– denní záloha souborů na hostingu je jen za poplatek
– při variantě NoLimit je zpoplatněna i obnova ze zálohy
– časté problémy s dostupností, jako jsou výpadky a dlouhá odezva
– lákavé a často lepší funkce jsou pouze za příplatek

Nečekejte, zkuste Wedos ještě dnes

wedos recenze

FAQ: co vás nejvíce zajímá?

Pro koho je Wedos webhosting určen?

Pro všechny, kteří hledají spíše levnější webhosting, který občas může mít trochu problémy s výkonností, ale po většinu času poběží bez problému.

Můžu na webhostingu od Wedosu ušetřit?

Ano, už jen samotná cena varianty NoLimit a NoLimit Extra je opravdu nízká. Často navíc ušetříte díky různým Wedos slevovým akcím, kdy pořídíte webhosting doslova za pár korun.

Poskytuje varianta NoLimit opravdu neomezený prostor?

Ano, ovšem Wedos má vlastní podmínky, které musíte splnit, abyste si neomezený prostor mohli užívat.

Vystačím si s variantou NoLimit?

Určitě, pokud neplánujete nějaký opravdu náročný projekt, kde očekáváte velký nápor uživatelů, pak si většinou s variantou NoLimit vystačíte.

Opravdu zaplatím jen 40 korun měsíčně? Není v tom háček?

Ano, varianta NoLimit stojí přibližně 40 Kč měsíčně, žádný háček v této ceně není. Na druhou stranu se ale jedná o základní variantu webhostingu a většina dalších služeb je pak zpoplatněna zvlášť.

Michal Černý

Michal Černý

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *