Dušan Souček

Obsah článku

SupportBox: zefektivněte zákaznickou podporu o více než 30 %

Obsah článku

Nestíháte už odbavovat dotazy vašich zákazníků?

Ztrácíte se v záplavě e-mailů od zákazníků?

Nevíte, jak efektivně zorganizovat zákaznickou podporu?

Potřebujete zákaznickou podporu zautomatizovat?

Hledáte systém pro zákaznickou podporu?

SupportBox vám ukáže, jak docílit efektivní práce s e-mailovou schránkou zákaznické podpory. Můžete automatizovat, delegovat, organizovat, ale hlavně urychlit a zkvalitnit péči o zákazníky.

Obsah SupportBox recenze

Proč je SupportBox tak výhodný?

Velkou předností SupportBoxu 📧 je, že dokonale zkrotí a zorganizuje vaši zákaznickou podporu. Jednoduše ho propojíte s jednou, nebo více e-mailovými adresami. Příchozí e-maily pak můžete organizovat a předávat kolegům. Sledovat jejich dokončení. Navíc uvidíte přehlednou statistiku. Můžete postupně vyhodnocovat vaši práci a hledat zlepšení v procesu zákaznické podpory.

Kromě toho SupportBox umí také automatizované příkazy. 🦾 Je možné, že o část e-mailů se nebudete muset vůbec starat. Právě to ušetří vaši kapacitu.

  • Výrazně zefektivní vaši práci s e-mailovou schránkou.
  • Umožní delegovat, automatizovat a organizovat e-maily.
  • Hlídá, jestli byl e-mail zodpovězen.
  • Funguje na počítači, tabletech i mobilních telefonech.
  • Umožňuje sledovat podrobné statistiky.
  • Zvládne posílat automatické odpovědi.
  • Umí pracovat sám na základě automatizovaných příkazů.
  • Získává informace z třetích stran (například z objednávky nebo CRM). Propojuje je se zákazníky a jejich e-maily.
  • Jednoduše si správu e-mailů vyzkoušíte na 14 dní zdarma.
SupportBox responzivní zobrazení

Jak SupportBox funguje?

Jedná se o velmi jednoduchý nástroj. Pomůže vám zkvalitnit a zautomatizovat péči o zákazníky. Věděli jste, že prozákaznický přístup má velký vliv? Rozhoduje, jestli u vás zákazníci znovu nakoupí. Snažte se, aby byli maximálně spokojeni. Zodpovězte všechny jejich dotazy, vyřiďte reklamace, poděkujte za hodnocení na Heurece. Zákazníci svou zkušenost šíří dál. Dobrá zákaznická podpora vám toho může přinést víc, než si myslíte.

Nástroj ke dnešnímu dni používá více než 250 spokojených zákazníků. Dohromady každý měsíc odpoví na 600 000 a více dotazů. ✅ Takový objem SupportBox zvládá bez problémů. Přesvědčte se o tom sami hned teď.

Jednoduchá integrace bez technických znalostí

Chcete začít SupportBox používat? Je to jednoduché. Nástroj běží online. Nemusíte tak nic instalovat. Jednoduše se zaregistrujete a vytvoříte si účet. Poté si přidáte e-mailové schránky a jedním klikem je propojíte se SupportBoxem. Následně už vše spravujete právě v tomto nástroji. Zároveň můžete přidat nové uživatele, kteří se budou o e-maily starat a vytvořit tak tým. Každý uživatel může mít rozdílná práva.

SupportBox jsme začali používat u jednoho velkého projektu, kde jsme potřebovali delegovat péči o zákazníky.

Od té doby si získal pevné místo v celé mé armádě nástrojů pro online podnikání. Využívají ho naši obchodníci, manažeři a samozřejmě i oddělení péče o zákazníky.

V jednoduchosti je síla. SupportBox využívám pro několik svých projektů najednou. Vše máme na jedné nástěnce a dotazy ke všem projektům můžu vybavit během pár minut na jednom místě.

Například proces placení faktur máme nastavený velmi jednoduše. Kamkoli přijde jakákoli faktura k zaplacení, tak ji jenom zodpovědná osoba zkontroluje a označí štítkem „zaplatit“.

Já si pak vyfiltruji „zaplatit“ a vše opět vyřeším (zaplatím) najednou během pár minut. SupportBox nám opravdu šetří spoustu času.

Dušan Souček

Kromě toho umí napojení na další e-shopové systémy a CRM. Dokáže u každého e-mailu zobrazit data z objednávky nebo informace o zákazníkovi. Výrazně tím urychlí práci operátorů, kteří nemusí složitě dohledávat informace.  

SupportBox screen

Cena SupportBoxu

Ptáte se, kolik stojí? Cenová politika je příznivá. Platíte totiž za uživatele. Jednoduše zaplatíte za počet pracovníků, kteří mají do nástroje přístup. Měsíčně za každého uživatele zaplatíte 300 Kč. Oproti tomu můžete mít neomezeně e-mailů. Neomezeně schránek, úložného prostoru. Zkrátka vás nebude nic dalšího omezovat.

TIP: Zaplaťte SupportBox na celý rok dopředu a získáte zdarma 2 měsíce používání. Zaplatíte jen 10 měsíců místo 12. 💰 Podrobnosti najdete v ceníku.

Pro koho je SupportBox vhodný?

Jednoduše pro každého. Efektivní práce s e-mailovou schránkou je důležitá pro všechny. Pokud ale máme být konkrétní, pak především pro střední a větší e-shopy nebo firmy. Zkrátka pro všechny, kterým chodí denně desítky až stovky e-mailů. Zvládnete tak denně odbavit mnohem více e-mailů za stejný čas. Na některé navíc nebudete muset ani odpovídat – automat to udělá za vás.

Nástroj je tak vhodný pro firmy, e-shopy, obchody, které řeší zákaznickou podporu. Byl vytvořen proto, abyste dokázali reagovat rychle a profesionálně. Nabízí mnoho užitečných funkcí. Výrazně zvýšíte kvalitu vaší zákaznické podpory.

Co nám na SupportBoxu vyhovuje

Velkou výhodou je jeho komplexnost. Můžete díky užitečným funkcím udělat mnoho složitých operací. Ve výsledku tak zvládnete mnohem víc práce za stejný, ale dokonce i kratší čas. ⏱️ Nemusíte manuálně delegovat e-maily na kolegy. Nemusíte složitě hledat souvislosti s objednávkou. Tohle všechno za vás udělá. Kromě toho má SupportBox také podrobné statistiky.

Statistika

Právě statistika se nám velmi líbí. Máte díky ní ideální a podrobný přehled, jak si vedete. Uvidíte, kolik e-mailů každý uživatel vyřídil. Můžete si zobrazit průměrný čas na vyřízení jednoho e-mailu. Stejně tak se lehce dozvíte, kolik e-mailů už jste vyřídili, nebo kolik jich zbývá. Statistiky jsou dobré, protože se na základě nich můžete nadále zlepšovat. Optimalizovat procesy a odstranit slabá místa. 🧐  

Zpětná vazba a hodnocení podpory

Velkou výhodou je zpětná vazba vaší podpory. Do každého e-mailu totiž nakonec vloží jednoduchou otázku, která je spojena s hodnocením vaší zákaznické podpory. Získáte přehled, jak jsou s vaší podporou zákazníci spokojeni. Právě spokojenost zákazníků se zákaznickou podporou vám může prozradit, na kterou oblast podpory byste se měli více soustředit.

Jak SupportBox ještě zlepšit?

Moc nedokonalostí jsme nenašli. Na druhou stranu ale nemůžeme říct, že by byl úplně dokonalý. Někdy je těžká práce s filtrováním – pokud je tiketů hodně, může být obtížné najít jeden konkrétní. Filtr zkrátka není možné nastavit až do takového detailu. Chvíli musíte hledat. Druhou nedokonalostí je cena. Samotná cena 300 Kč za uživatele je v pořádku. Ovšem pokud máte větší tým zákaznické podpory, může se ve výsledku SupportBox prodražit.

Dobrou zprávou je, že vývojáři pružně reagují na požadavky a podněty. Velmi rychle dokáží přidat užitečné funkce a vylepšit celý nástroj. 🔧

Zkuste SupportBox na 14 dní zdarma

Přehledně: plusy a minusy SupportBoxu

+ zefektivní práci s e-mailovou schránkou zákaznické podpory
+ umožňuje delegovat e-maily, posílat automatické odpovědi
+ hlídá odpovědi na e-mail a nenechá odpovědět 2 uživatele zároveň
+ skvěle funguje nejen na PC, ale také na tabletu nebo mobilu
+ má přehledné a podrobné statistiky
+ je možné ho integrovat s aplikacemi třetích stran
+ součástí je také hodnocení vaší zákaznické podpory
+ máte 14 dní možnost si zdarma vyzkoušet nástroj v celém rozsahu


– složitější filtrování ticketů
– nemožnost nastavit si složité automatizované operace s několika podmínkami
– dražší pro větší počet uživatelů

Časté dotazy

1. Je demo na 14 dnů opravdu zdarma?

Ano, demo je skutečně na 14 dní úplně zadarmo. Nezaplatíte vůbec nic platit. Můžete si vyzkoušet všechny funkce – demo je v plné verzi, bez omezení. Přidáte si libovolný počet e-mailových účtů, vlastní počet uživatelů. Můžete si na 14 dní nasimulovat opravdové odbavování dotazů zákazníků přes tento nástroj.

2. Zvládnu SupportBox nastavit bez technických znalostí?

Samozřejmě, právě tak byl SupportBox vyvíjen. Nepotřebujete nic složitě nastavovat nebo konfigurovat. Jednoduše si přidáte e-mailový účet a synchronizujete ho. Potom můžete přidat další uživatele. Jakmile to uděláte, získáte plnohodnotný nástroj pro správu zákaznické podpory. Pokud si přesto s něčím nebudete vědět rady, tady najdete nespočet návodů.

3. Bude můj tým zákaznické podpory potřebovat školení?

Ne, ovládání SupportBoxu je velmi jednoduché. Vše se naučíte rychle. Kromě toho je nástroj intuitivní. Pokud byste si ale přece jen nevěděli rady, nebo se chtěli naučit i pokročilé složitější funkce, můžete využít školní. Online kurzy zákaznické péče nebo webináře.

4. Vyplatí se SupportBox opravdu vyzkoušet?

Rozhodně ano. Jedná se totiž o velmi dobrý nástroj pro správu zákaznické podpory. Výrazně usnadňuje práci. Samozřejmě pro jednotlivce příliš přínosný nebude, ale naopak týmy zákaznické podpory ho ocení.

5. Nejde získat SupportBox levněji?

Bohužel. Nicméně cena 300 Kč za uživatele není drahá. Pokud není váš tým zákaznické podpory příliš velký, neměla by být cena problémem. Pamatujte, že zbytečně velké týmy jsou nejen drahé, ale navíc i neefektivní.

Michal Černý

Michal Černý

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *