Dušan Souček

Affiliate marketing férově

Zažil jsem za ty roky spoustu úspěchů i pádů. Nikdy jsem ale nepřestal věřit, že affil je jeden z nejpřirozenějších marketingových kanálů, které se dá dělat i úplně normálně, férově a také poctivě.

Affiliate manažer

Affiliate programy spravuji už od roku 2015. Za tu dobu jsem pomohl rozjet, nebo znova rozjet už desítky affiliate programů.

Byl jsem u velkých affiliate kampaní, kde jsme partnerům vypláceli miliony na provizích. 

V současné době se ale soustředím na menší a střední e-shopy, kterým kompletně zajišťuji správu affiliate marketingu.

dusan steak

Affilák

Sám jsem před léty začínal jako affiliate partner a dnes mám několik dlouhodobých affiliate webů, které rozvíjím. 

Současně o tom píšu affiliate a magazín AffilBest a natáčím video do Affiliate Výzvy.

V online světě jsem tak trošku omylem. Mám ekonomické vzdělání a titul z navrhování interiérů a designu. Své první „podnikatelské“ zkušenosti jsem získal u táty v truhlárně. Vím moc dobře jaké to je živit se rukama a pracovat od rána do večera.

Vždy mě ale lákal svět marketingu a online podnikání. A možná i tak trošku „lehčí“ způsob vydělávání peněz. Asi právě proto mě nakonec tolik oslovil affiliate marketing. 😉

Když jsem v online prostředí začínal, tak byl affiliate marketing první věc, kterou jsem vyzkoušel. 

Naučil jsem se díky němu prodávat online, dělat obsah, SEO, e-mail marketing, PPC reklamy, copywriting a spoustu dalších zákoutích online marketingu. 

Také jsem chvíli měl marketingovou agenturu, kde jsem vedl malý tým. Zajišťovali jsme komplexní marketingové služby pro nejrůznější online projekty. Od reklamních kampaní až po tvorbu webů.

Affiliate marketing se mnou vždy nějakým způsobem byl. Ať už jsem byl jako partner a propagoval některé kampaně, nebo jsem to řídil jako affiliate manažer.

Agošku nakonec odvál čas. Zbyly mi z ní zkušenost a přesah do všech zákoutích online marketingu. 

A taky přítelkyně ;), svého času profi copywriterka, kterou nakonec také zlákal affiliate marketing a stala se nadšenou affilačkou. 

Což přes všechny ty miliony obratu v affiliate marketingu nakonec stejně považuju za největší affiliate vítězství. 

dusan steak