Dušan Souček

Obsah článku

MioWeb recenze a zkušenosti za 8 let

Obsah článku

Myslíte, že je Mioweb drahý?

Potřebujete web?

Potřebujete prodávat na internetu?

Uvažujte, že využijete Mioweb?

Jen nevíte, jestli se vám to vyplatí a jestli to technicky zvládnete?

Používám Mioweb od roku 2013. Řídil jsem milionové projekty, které stály na Miowebu. Také jsem ale stavěl projekty na přímé konkurenci.

A dnes všechny moje prodejní weby a projekty stojí na Miowebu.

Chcete vědět proč?

V článku se dozvíte vše o Miowebu a proč jej doporučuji. Můžeme tomu klidně říkat Mioweb recenze. Ale pokud chcete rychlý závěr, tak tady je.

Mioweb není drahý!

Co to je Mioweb

Je to placená šablona na WordPress, která toho umí docela hodně. Co je to WordPress? To je redakční systém zdarma, na kterém stojí přes 80 milionů webových stránek. Ale o tom si povídat nebudeme.

Používáme Mioweb, protože se na něm dají jednoduše postavit moderní, hezký a hlavně marketingově velmi výkonný weby!

Od webu nečekám nic jiného, než že bude plnit své cíle. Což ve většině případů je prodej produktů nebo jejich doručení klientům.

TIP: Přečtěte si také recenzi Elementoru Pro >>

Elementor Pro považuji za velmi silnou konkurenci MioWebu. Pokud nepotřebujete vyloženě prodejní web, včetně kampaní a členských sekcí, tak je to možná ještě silnější nástroj.

Co to všechno to umí?

Mioweb obsahuje LIVE editor se spoustou prvků. Takže svůj web můžete tvořit živě a rovnou vidíte, jak bude výsledná verze vypadat.

Jednotlivé elementy, „stavební kameny“, můžete skládat, upravovat, obarvovat, jak se vám zlíbí. Díky tomu můžete svůj web poskládat opravdu jakkoli. Nejste omezení žádnou šablonou nebo programátorem.

Na rovinu…

Podobný LIVE editor má spousta šablon. Když budete googlit, v zahraničí najdete hromadu podobných šablon. Některé jsou lepší, některé horší. Mioweb je ale stále jednička na českém a slovenském trhu.

V marketingu je potřeba testovat a testovat. Pomocí velmi přátelského LIVE editoru jsme schopný vytvořit alternativy stránek, udělat změny v konverzních prvcích a optimalizovat tak výkon marketingových kampaní.

Například tady jsou ukázky čtyř různých landing page jednoho našeho projektu. Všechny vznikly velmi rychle.

Ty různé varianty byly nakonec čtyři. Cílem bylo získávat kvalitní kontakt do databáze co možná nejlevněji. Testováním různých stránek jsme dokázali snížit náklad o několik korun. Což ve finále můžou být tisíce v nákladech.

Výsledky z kampaní díky Miowebu

Díky rychlosti a snadnosti editace stránek pomocí LIVE editoru můžu upravovat stránky téměř kdykoli a jakkoli.

Nemusím čekat na programátory nebo odborníky. Rychlé úpravy si zvládnu udělat sám a třeba za pochodu během marketingové kampaně.

Tahle vlastnost je v prodeji online produktů na internetu často záležitost života a smrti.

Zažil jsem spoustu kampaní, kde úspěch často ztroskotal na tom, že jsme nebyli schopní rychle upravit stránky. Tuto vlastnost Miowebu oceňuji asi úplně nejvíc.

Marketingové kampaně

Web většinou nestavíme jenom tak pro parádu, ale chceme po něm výsledky. Mioweb umožňuje vytvoření celé řady marketingových kampaní.

  • Můžete lidem zobrazovat obsah pouze tehdy, když přijdou se svým unikátním odkazem.
  • Evergreenové módy kampaní. To znamená, že každému návštěvníkovi můžete odkomunikovat marketingovou kampaň (třeba omezenou nabídku) v jiném čase. A hlavně automaticky.

Odpočty, progress bary, popupy, automatické přesměrování stránek, zobrazování různého obsahu různým uživatelům. To všechno jsou marketingové fičury, které vám umožní prodávat víc a efektivněji.

Mioweb jich má v sobě hodně a je to jeden z hlavních důvodů, proč jej využíváme. Možná ten nejdůležitější! I když z mého pohledu by jich mohlo být ještě více. Inovace jdou rychle dopředu a Mioweb s marketingovými fičurami někde trošku zaspal dobu. 😉

Nicméně základ, který je schopný udělat ziskovou kampaň, tam najdete a je velmi funkční.

Pokud chcete prodávat, zvolte Mioweb

Web si totiž můžete postavit na různých platformách. Ale pokud chcete, aby web uměl i dobře prodávat, měli byste vážně uvažovat o Miowebu!

Tým Miowebu občas říká, že web byste měli milovat… ❤️

Já jsem se tedy zatím do svého webu ještě úplně nezaláskoval. Ale miluju výsledky. A ty díky Miowebu máme!

A stovky našich klientů a kamarádů, kteří používají Mioweb, také.

Jsem si jistý, že všichni by vám Mioweb doporučili především díky jeho schopnostem prodávat.

Pro koho je Mioweb vhodný?

Jednoduše? Pro všechny, kteří chtějí vydělávat na internetu prodejem svých produktů! Ale pokud to chcete trošku komplexněji, tak tedy:

  • Mioweb je jasná volba pro všechny, kteří chtějí vytvářet digitální produkty jako online kurzy, placená členství atd. Pak o ničem jiném ani neuvažujte. Vaším úkolem je tvořit obsah a generovat jej na internet tím nejjednodušším možným způsobem. A to je Mioweb. Věřte mi, vyzkoušel jsem (a dokonce jsem vytvářel a prodával) různé alternativy.
  • Pokud chcete dělat marketingovou kampaň a stavět různé prodejní cesty (funnely). Mioweb vám díky všem možným marketingovým fičurám umožní dělat neuvěřitelné věci. Budete koukat.
  • Pokud chcete jednoduchý e-shop. Ale opravdu jednoduchý. Do několika položek, které opět budete prodávat individuálně pomocí marketingových funnelů.
  • Pokud chcete jednoduchý prezentační web svých služeb. Bude to sice trošku dražší varianta, ale myslím, že dlouhodobě se to vyplatí. Protože nebudete platit programátory.

Co byste ještě měli vědět o Miowebu?

  • Je responzivní. To je samozřejmé.
  • Podpora je v češtině. Sice by mohli reagovat trošku svižněji, ale většinou se všechno nakonec vyřešilo.
  • Existuje spousta návodů a hodně lidí na Miowebu staví weby na zakázku. Nestane se vám, že nebudete vědět, co s webem dál.
  • Taky existuje skupina na Facebooku, kde se můžete poradit.

A má to vůbec nějaká negativa?

Má… jako každý projekt! Zuřil jsem, když marketingová fičura (počitadlo přečtení u článků) nepracovala správně. A pokud vím, tak doteď nepracuje.

Kvetu, když občas nejdou ukládat věci nebo to trvá děsně dlouho a dostanu univerzální šablonovitou odpověď, že za to může můj hosting. 😀

Mioweb podpora občas vážně perlí… A občas Mioweb i trošku přejmenujeme… písmenko „i“ vyměníme za „r“, písmenko „W“ za „j“ a ještě tam někam přidáme „d“. Vyzkoušejte si to… 😂

Ale to je jenom taková hříčka.

Jsou to prkotiny oproti tomu, co to umí!

Víte, díky Miowebu a jeho stěžejní vlastnosti umět prodávat jsem na internetu vydělal miliony. S odstupem času, nadhledem, který jsem získal za roky práce s Mio a jeho alternativou, můžu naprosto klidně říct, že v Čechách neexistuje lepší nástroj!

Kupte si Mioweb, ať to stojí, co to stojí >>

Tečka!

Váš „problém“ není cena Miowebu, ale marketing a prodeje. A přesně tohle umí Mioweb vyřešit. 😉

Aktuální ceník naleznete zde >>

Nejčastější otázky a odpovědi

Můžu si Mioweb vyzkoušet zdarma?

Určitě, kompletní Mioweb si můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Co všechno potřebuji pro vytvoření webu na Miowebu?

Stačí počítač a připojení k internetu. Založení webu provedete na pár kliknutí.

Kolik stojí Mioweb?

Co je všechno v ceně?

Cena obsahuje Mioweb šablonu na jeden web (další získáte s 50% slevou), průběžné aktualizace a nové marketingové fičury, doménu, hosting a technickou podporu.

Jaké jsou alternativy k Miowebu?

Pokud je vaším cílem prodávat na internetu a nechcete strávit hodiny hledáním a zkoušením různých možností, je Mioweb v Čechách a na Slovensku jasná volba.

Zajímavou alternativou (pokud nestavíte prodejní web) ale může být třeba Elementor Pro.

Jaké hlavní funkce Mioweb nabízí?

V Miowebu vytvoříte web i jednoduchý blog. Šablona je přímo určena pro marketingové kampaně. Perfektně bude sloužit při výkonnostních kampaních, kdy potřebujete stránky optimalizovat na konverze (objednávky).

Mioweb také perfektně umí postavit členské sekce pro různé informační produkty. Vedle marketingových vlastností je to druhá nejdůležitější a nejčastěji využívaná vlastnost Miowebu.

Co to přesně je Mioweb a jak funguje?

Je to profesionální WordPress šablona na tvorbu webu a prodej produktů na internetu. Obsahuje pokročilé marketingové a prodejní funkce. Pro snadnou tvorbu můžete použít připravené šablony.

Web a prodejní stránky tvoříte pomocí vizuálního editoru, díky kterému si můžete tvořit web přidáváním předpřipravených elementů a bloků (např. prodejní formuláře, reference, odpočty, videa apod.) a zároveň je libovolně upravovat (velikost, barvy, rozložení, pozadí).

Je možné Mioweb propojit s dalšími aplikacemi?

Jasně, Mioweb snadno propojíte s aplikacemi pro e-mail marketing (SmartEmailing, GetResponse, MailChimp, AWeber), rovněž s nástroji pro fakturaci (FAPI, SimpleShop) a také s AffilBoxem.

Integrace dalších aplikací je možná pomocí HTML nebo javaskript kódů. Také můžete svůj web doplnit o další pluginy, jen si dejte pozor, aby nerozhodily některé funkce Miowebu. Vždy je to potřeba otestovat.

Dušan Souček

Dušan Souček

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *