Dušan Souček

Obsah článku

Květen 2020 – report

Obsah článku

Rád bych začal pozitivně.

Ale co vám budu povídat!!!

Měli jsme být v Japonsku. 😡

Z podnikání

Dotáhli jsme nový přehlednější web AffilBest.cz. Sebralo mi to víc času, než jsem si dokázal představit.

Nešlo ale jenom o grafické nebo textové úpravy. Mým cílem bylo udělat web přehlednější (konverznější), ale hlavně snadno upravitelný.

Potřebujeme přidávat nové prodejní stránky, nové affiliate kampaně a potřebujeme nad tím nepřemýšlet, mít šablony a valit jednu za druhou.

Tohle na starém webu, který plnil účel „aby něco bylo“, jednoduše nebylo dost dobře možné.

Začal jsem se mnohem víc věnovat naší affiliate skupině a celkově managementu našich kampaní.

Udělal jsem si mustr denních aktivit, které zahrnují oslovování nových partnerů, komunikaci se stávajícími a spoustu dalších věcí.

Uvažuji nad takovým restartem delegováním těchto činností a potřebuji si to znova čerstvě zažít, abych dokázal najít správné lidi a efektivně delegovat.

Zpět v kanceláři. Celý květen už chodím zase do kanclu. Přistála mi ale zajímavá myšlenka… občas sem jdu jenom proto, že ho mám a protože ho platím. I když bych raději zůstal doma nebo si šel sednout do kavárny.

Vlastní kancl mi dává svobodu dělat kdykoli cokoli. Chci natočit video – můžu, chci vysílat webinář můžu. Doma nebo v kavárně jsou vždy nějaká omezení. Ale zároveň mě trošku trápí myšlenka, že do kanclu musím chodit, protože ho mám. No, nemusím… 😂

Nový affiliate program

Předchozí měsíce jsem si často stěžoval, že jsme nedotáhli některé rozdělané obchody a nemáme nové affiliate programy.

V květnu jsme nasadili a dotáhli affiliate program Realitní Shaker.

affiliate program realitni shaker

Mám z toho obrovskou radost. Protože jsou to super kurzy o investování do nemovitostí. Můžete mrknout na program tady.

Když už mluvím o těch affiliate kampaních, vylepšili jsme také rozhraní AffilBoxu a k programům postupně přidáváme návodný videa.

affilbest kampane

Zkrátka na cestě k tomu, aby partner začal propagovat naše kampaně, nesmí existovat vůbec žádný zádrhel, otazník, překážka atd. 😉

Podcast o podnikání

Kamarád Tomáš Suchý se rozhodl natáčet rozhovory s podnikateli. A tak mě vyzpovídal asi v hodinovém podcastu.

Některé otázky byly hodně zajímavé.

dusan soucek podcast vizualno

❓Poraď nám nějaký lifehack, který ti zlepšuje život. Nějaký návyk, aplikaci, nebo třeba spotřebič.

😎 Hmm, spotřebič říkáš… Kávovar! 😂☕️

Reference na Affiliate Výzvu

Affiliate Výzva bude projekt roku. Pořád přemýšlím, jak ji vylepšit a jak to udělat, aby účastníci měli reálné výsledky.

Obrovský rozdíl oproti dřívějším létům, kdy jsem online kurzy dělal především proto, abych vydělal peníze.

V květnu první účastníci došli na konec Affiliate Výzvy a já mám fakt mega hodně velkou – největší radost z prvních referencí.

Co se nepovedlo

V květnu mě nějak opustila energie a elán, a tak jsem dost věcí zazdil. I to se občas stává a je to v pořádku.

Moje angličtina i ruština se nikam neposunuly. Prostě jsem se na to vy*ral. Nebyla chuť ani energie do pravidelného studia. Takže u Online jazyků jsem přerušil svoji řadu, která už byla přes 100 dní, a u Memrise, kde jsem si začal blbnout s RU, jsem to také zabalil asi po 17 dnech.

Taky jsem přestal cvičit, běhat a vůbec se zdravě hejbat. Ale to zase přijde. 😉 Vtipný na tom je, že to nastalo přesně potom, co jsem si to přestal pevně plánovat do kalendáře. 😂

Že by taková blbost jako naplánované tréninky a lekce v kalendáři dokázala přemoct nechuť a dodat energii, když se vám fakt nechce…

I v byznysu se nedařilo

Rozhodl jsem se dál nerozvíjet AffilBest klub. Investoval jsem do něj spoustu času a peněz na tvorbu obsahu a nevrátilo se to. Nemyslím si, že by to by to bylo kvůli špatnému konceptu. Možná jenom trošku.

Jestli nevíte, proč se vám nedaří, tak chyba je z 95 % u vás. A nebo jinak… vy to můžete ze 100 % ovlivnit. Není moc prostor na marketing klubu a jeho ladění. Což je hlavní důvod, proč to nejde.

A tak jsem se rozhodl netrápit se. Dát projekt na pár měsíců k ledu a po čase se k němu zase vrátit s jinou energií. Zkrátka nebudeme bojovat tam, kde to nemůžeme jednoduše vyhrát. Ale počkáme a vrátíme se silnější a pak vyhrajeme snadno a rychle. 😉😂

O rok moudřejší

Oslavil jsem narozeniny a dooslavili jsme všechno, co jsme minulé měsíce odkládali. Pejsek mi ochotně pomohl s rozbalováním dárků.

Ale nejlepší dárek byl letos do táty. 😉 Pořádný domácí barová komodica z poctivého dubového masivu. 🌳🍃 Najdeš 10 rozdílů?

Pěkný, což…

a co až doděláme horní skříňku na skleničky. To teprve bude něco. Tu černou nádheru z Ikey bych nejraději ekologicky zlikvidoval rituálním ohněm, ale nakonec jsme ji ekonomicky vyměnili za láhev prosecca. 😂🥂

Výlet za potápkou roháč. Byli jsme se podívat na jihu za potápkami. Prý je velmi vzácné je vidět při jejich svatebním tanci. No, při naší návštěvě rybníků jihočeských pařili teda o 106! 💃🕺🦆

Když nemůžeme do toho opravdového Japonska, tak jsme navštívili aspoň japonskou restauraci Hanabi Sushi House. A bylo to super. 🥙🍣🍱

A na závěr…

Když máme ten pěkný bar, tak jsme na procházce Starým Městem ulovili krásné broušené skleničky na portské. 😉

Starožitnictví mají v dnešní době velké slevy. Opravdu velké. Tak zase za měsíc. A na zdraví.

sklenicky
Dušan Souček

Dušan Souček

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *