Dušan Souček

Obsah článku

Červen 2020 – report

Obsah článku

Můžu na první řádek napsat, že to stálo za hovno? 💩

Není to moc vulgární?

A komu to bude vadit?

Nejvíc to asi bude trápit mě, když právě teď přemýšlím, co tomu proboha řeknou čtenáři. Neurazí je to?

Není to moc?

A čte to vůbec někdo?

Uvidíme!

No, červen nebyl moc happy měsíc. Spíš by se klidně mohl vygumovat a nikdo by nic nepoznal.

A nebo spíš to byl takový ten měsíc, díky kterému dokážeme poznat ty dobrý měsíce. Protože kdyby byly všechny měsíce super, tak by vlastně potom byly všechny na hovno. Takže všechno je vlastně v pořádku. 😂

Z byznysu

Konečně mám po půl roce číselný report našich aktivit. Takže pocit, že se byznysu nedaří úplně růžově, je konečně zaznamenaný v tabulce.

Překvapivě mě to spíš trošku uklidnilo, než ještě víc nasralo. Začínám mít pocit, že budou potřeba nějaké strategické změny. Ale zatím nevím jaké.

A/B testování

Otevřeli jsme opět vstup do Affiliate Výzvy a posíláme teď hodně mailů s nabídkami. Vím, že to je už trošku za hranou (je jich jako dost).

Využívám to pro testování různých způsobů mailů (textů, obrázků, personifikace). Výsledky jsou někdy zajímavé, někdy se to dalo čekat.

Určitě to v dalších měsících zužitkujeme. 😉

affiliate vyzva leto

Předprodej, prodej, automatický prodej… všechno běží, frčí. Testujeme novou prodejní stránku, webináře. Jede to. Výsledky jsou srovnatelné s prvním kolem. 😉 Opět cca 40 účastníků.

400 by samozřejmě bylo lepší. Ale člověk nesmí být hamoun. Zásadní je, že mám hodně dat a výsledků A/B testů, na kterých můžeme stavět další prodejní strategie. Tahle vlna prodeje toho přinesla mnohem víc než jenom cash a nové studenty. 😉

Já affilák ❤️

Sám se na letní běh Výzvy těším mnohem víc. Chci totiž sám zamakat na vlastních projektech. Na tomto blogu a potom na My English Hacks.

Ani po sedmi letech, nebo jak dlouho ten affil dělám, mě to nepřestalo bavit a pořád objevuji nové možnosti a způsoby. Teď jsem se právě s těmito projekty vrátil naplno zpět k vlastnímu partnerskému affiliate podnikání.

Rozhovor

V AffilBoxu dostali báječný nápad se mnou udělat rozhovor o tom našem affiliate podnikání, managementu, správě programů a ták… 😉

rozhovor affilbox

Nevím, jestli chtěli slyšet a publikovat všechno, co jsem jim velmi upřímně odpověděl. Ale nakonec to udělali a rozhovor si tady můžete přečíst.

Už jsem psal, že jsem hodně testoval. Testuji také automatické webináře přese Ever Webinar a jede to úplně božsky (čti: prodává to jako ďas)!

Tady pár zákulisních fotek, jak vznikají webináře. Příprava a natočení mi zabralo několik dní. 😉

Samostatnou referenci Ever Webinare najdete tady >>

A co se teda nepovedlo?

Celý měsíc to je takové bez energie, bez chuti cokoli dělat, zkoušet. Prostě to stojí za prd. Věci dělám, protože „musím“, ne protože chci.

S touhle energií toho moc nedokážeme. Ale tak asi je to normální. Být pořád vychechtanej a pozitivní je divný.

Angličtina nic…. totální pauza. I můj affiliate projekt o angličtině „odpočívá“.

Ruštinu jsem také zabalil…

Cvičení… Co to je?

Víno… Jo, to znám.

Ale zase jsem napsal článek na blog. 85 možností, jak dělat affiliate marketing. A to je pozitivní.

Žít se musí!

Nejlepší způsob, jak se dostat z depresí, je:

  • sledovat motivační videa a číst motivační knížku
  • inspirovat se u druhých a číst příběhy úspěšných
  • něco dělat!

Vymalovali jsme kuchyň. Tedy přesněji Pepa vymaloval. Pepa je náš dvorní malíř, kterého jsem před časem ulovil na Nejřemeslnících.

Pepa je z Ostravy. Tedy přesně z nějaké malebné vesničky tam někde u PL hranic. Takže region razovity! Mluví hodně, rychle a není mu moc rozumět.

Pije kafe s medem (hodně medu) a používá slova jako „metla“ (koště) a tak. Ale fachman to je nejlepší! 🧑🏻‍🎨

Hezké, že. Ale pozor… Poličky, ty jsem přidělal já sám. Osobně! 😂

Byli jsme na výletě v Třeboni a na japonských slavnostech na Vyšehradě. 😉 Především jsme ale byli na dovolené. Krátké, ale dobré.

Prodloužený víkend v Beskydech byl super. Podrobný report je tady.

A snad poprvé v životě jsem byl na pivu, kafi a jídle na Staromáku. Velký gastrozážitek se přesně podle očekávání nekonal.

A nakonec jsme objevili super španělsko-argentinskou restošku. Tam určitě ještě zajdem. Červené steaky a vyzrálé víno jsou stejně nejlepší.

Nakonec, když to tak čtu, ten měsíc nebyl zas tak špatný.

Ale některé věci by zkrátka mohly být lepší.

Asi brzy přijdou nějaké změny.

Dušan Souček

Dušan Souček

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *