Dušan Souček

Obsah článku

Březen 2020 – report

Obsah článku

Mohl to být docela dobrý měsíc…

Ale byl ještě lepší!

I když trošku divnej. 🦠

Ale o tom si teď povídat nebudeme. Tady je můj pravidelný měsíční přehled, v kterém vám představím i svůj nový projekt!

Z podnikání

V březnu vrcholilo období tvoření nových produktů. Vím, že náš AffilBestí business bude dlouhodobě fungovat jenom v případě, že budeme schopný vychovávat nové a nové affiláky.

Proto jsem od začátku roku měl hlavní fokus na vytvoření Affiliate Výzvy a VIP AffilBest klubu. Dohromady tahle dvojka tvoří kombo, které můžu s klidem nazvat affiliate inkubátor pro nové affiláky.

Klub stojí na základech dřívější „nápovědy pro partnery našich kampaní“. Výrazně jsme jej ale vylepšili a ve verzi VIP je to úplně jiná liga.

V březnu jsme v AffilBestím klubu přivítali prvních 84 affiláků.

Celý měsíc se tedy nesl ve znamení designového i obsahového dotažení členských sekcí Výzvy i Klubu. Dal jsem do toho všechno a upřímně můžu konstatovat, že už té tvorby mám plné zuby a těším se, až začneme pořádně prodávat! Marketing a prodej je totiž to, co nám zběsile chybí.

Přesto jsme v Affiliate Výzvě v březnu přivítali prvních cca 40 účastníků. 😉 To mi potvrzuje, že je to skvělej produkt. A že jsme to s tím možná trefili. Teď už to jenom prodat dalším 10 000. 😂

🚀Generálním partnerem Affiliate Výzvy se stal AffilBox.cz.

A se spolumajitelem AffilBoxu Jardou Janíčkem, úspěšným affilákem a manažerem v jedné osobě, jsme natočili luxusní podcast na blog.

jaroslav janicek podcast

Přehrát podcast >>

Už minulý měsíc jsem nadával, že se mi nepodařilo dotáhnout nějaké nové affiliate programy na správu. Žádná změna. Prostě na to není fokus. Ale drobné posuny v tomto směru jsme udělali. 😉

Teď to začne asi získávat na prioritě.

❗️Mám ale radost, že se nám podařilo dotáhnout nové pořádné obchodní podmínky a ochranu osobních údajů pro náš affiliate business.

Sice se všude říká, nejdřív prodej, marketing, cash flow. Jako pokud není co do huby, tak nic jiného smysl nedává. Ale pokud chcete budovat něco pevného, dlouhodobého, tak je nesmysl odkládat tyto právní stránky podnikání. Bezpečí především.

Co jsem četl?

Mám rád různé metody efektivního využívání vlastního času. A tak jsem na to dal v březnu vzdělávací fokus. To jsem ještě netušil, jak moc to bude užitečné, když všichni uvízneme doma na home officu.

Za největší zlepšení své efektivity práce totiž považuju zařízení kanceláře. 😂Daleko od domova, vinotéky, kávovaru, ledničky atd…

bullet journal konec prokrastinace

V březnu jsem si přečetl tyto dvě knížky. Konec prokrastince už podruhé.

Moje poznámky ke Konci prokrastinace najdete tady >>

Z Bullet Journalu jsem nadšený. Toto metoda totálně změnila můj systém plánování dne a úkolů. A to jsem si myslel, že mám docela dobrý systém.

  • Nemáte čas a nestíháte?
  • Trávíte s úkoly víc času, než je zdrávo?

Přečtěte si Bullet Journal! Mně přinesl doslova revoluci v organizaci času. Jednou o tom napíšu samostatný článek. 😱

Obě knížky si můžete pořídit i jakou audioknížky.

Nový projekt 🧫🧪🌡

Potřeboval jsem laboratoř. Laboratoř na testování technik z Affiliate Výzvy. Potřebuji všechno detailně testovat na vlastní kůži. Jestli věci fungují a jestli je umím správně předat. A jestli lidi je udělají tak, aby fungovaly. 😉

my english hacks dusan soucek

Projekt dostal název My English Hacks a je to web (stroj na placené konverze), kde sdílím své zkušenosti a tipy na studium angličtiny.

Překvapivě mě to začalo bavit. 🇬🇧🚀

📖Pravidelně si o tomto projektu píšu deník. Zapisuji, co každý den na projektu udělám a jak se mu daří. Už tam mám asi 20 zápisů. Vše sdílím s účastníky Affiliate Výzvy.

Bič z laboratoře snadno a rychle 😂

A navíc díky tomu prostě už nikdy v životě nemůžu přestat se studiem ANJ.

It’s very nice beautiful. Fu*k! 😂

Snad první affiliate čísla budou vypadat zajímavě a moje anglické utrpení bude vykoupeno pořádnou affiliate provizí! 💰🍺

Prohlédnou web My English Hacks >>

A když už jsme u té angličtiny

U Online jazyků už mám 73 dní v kuse a objevil jsem nový geniální nástroj na spííkování. Hned jsem o tom samozřejmě napsal článek na svůj anglický blog, který už všichni dobře znáte. 😂

Je o mých útrapách s prvními lekcemi na blabu.

S Blabu.com si dávám téměř každý den 15 minut call s anglicky mluvícími lidmi z celého světa. Od Bali přes Evropu a Ameriku až po Jižní Afriku. Fakt mě baví mluvit, trénovat ANJ a poznávat lidi z celého světa.

Jo a když kliknete sem, tak ode mě máte 249 Kč na své první čtvrthodinky na blabu. Vyzkoušejte to. 😉

Z domova

Doslova…

Jako většina „diginálních nomádů“ jsem se i já přestěhoval do home officu. Já tedy jenom z Vinohrad do Bubenče. 😂

Už asi 4. týden okupuju svoje domácí pracovní místo. Chybí mi nástěnka a bordel na ní. A taky cesta do práce a z práce! Ale to bude dobrý. Na moři se dějou horší věci. Ale jsou tu i dobré zprávy …

Doma mám whisky! 🥃

dusan vyzva

Kterou ale samozřejmě piju jenom občas, protože jsem začal cvičit. Koupil jsem si snad tu nejdražší mobilní aplikaci na cvičení, co existuje. Jmenuje se Freeletics a je dobrá.

Poslední dobou rád za různé aplikace platím. Víc si jich vážím, nemám jich 100 najednou a opravdu, ale opravdu je využívám.

  • Což u aplikace na cvičení Freeletics docela důležitý. 😂
  • Ještě používám placenou apku Forest na block time. Psal jsem o ní v lednu.
  • A taky jsem se tento měsíc vrátil k Productive, kam si zapisuju splnění denních návyků. Platím si ji už asi 2 roky.

Taky jsme se konečně naučili novou gamesu. První hra nám nejdřív trvala asi 6–8 hodin a postupně jsme to zkrátili na 3 hodiny. Včetně přípravy!!!

Vládci podzemí je taková mírumilovná hra pro dlouhé zimní i zavirované letní večery. Budujete tam doupě 🚧, najímáte příšerky 👺👹👿, dostáváte upomínky z daňového úřadu.

A mlátíte dobráky. ⚔️🛡 Hrdiny, kteří se rozhodli dobývat vaše doupě plné pastí, upírů, smrdutých impů atd. Říkají tomu dobrodružství. 💣

A ještě zprávy z venkova

Po 14 dnech v karanténě jsme i my podnikli dobrodružnou výpravu do lesa. Byly tam stromy, tráva, lidi v rouškách a posedy! 😂

A to je z mého březnového reportu všechno. Zeměkoule se prostě točí dál, i když venku lítají hromy, blesky a viři všech barev i vůní. 🦠

Nedává smysl dělat cokoli jiného než pokračovat v tom, co děláme teď.

Možná jenom trošku usilovněji a chytřeji. 😉

Každá krize je příležitost.


PS: Jo a dávejte na sebe pozor. Doba je nebezpečná. My jsme třeba na procházce v Šárce (to je takový velký kus lesa v Praze) potkali prase! 🐷

V Praze věc nezvyklá… Doba se mění. KVÍK.

prase v praze

Tak zase za měsíc.

Čágo

Dušan Souček

Dušan Souček

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *